MANİSA (İHA) -
İlçede vatandaşların Kurban Bayramı’nı en güzel şekilde geçirmesi için çalışan Yunusemre Belediyesi, bayram hazırlıklarını tamamladı. Yunusemre’de vatandaşlar, kurbanlarını Laleli pazaryeri, İtfaiye bahçesi, Karaköy pazaryeri, Horozköy pazaryeri ve Muradiye pazaryerinde kesebilecek. Kesim noktalarının dışındaki sokaklarda, meydanlarda, caddelerde, parklarda ve kamuya ait olan yerlerde kurban kesimi yapan kişilere kaymakamlık bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından cezai işlem uygulanacak. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, vatandaşların poşet, askı ve su ihtiyacını karşılarken çay ve simit ikram edecek.

Belediye sağlık ekipleri kesim yerlerinde olacak
Yunusemre Belediyesi Sağlık Müdürlüğü ekipleri, kurban kesim yerleri olan Laleli pazaryeri, İtfaiye bahçesi, Karaköy pazaryeri, Horozköy pazaryeri ve Muradiye pazaryerinde oluşturulan sağlık noktasında hazır bulunacak. Kurban kesimi sırasında oluşan kazalara anında müdahale edilecek.

Başkan Zeyrek: “Gençlerimizin enerjisiyle aydınlık yarınlara birlikte yürüyeceğiz” Başkan Zeyrek: “Gençlerimizin enerjisiyle aydınlık yarınlara birlikte yürüyeceğiz”

Editör: Ali Gözen