CHP'deki değişim sonrası ilk görüşme! Özgür Özel, Meral Akşener'i ziyaret etti CHP'deki değişim sonrası ilk görüşme! Özgür Özel, Meral Akşener'i ziyaret etti

MANİSA (İHA) -
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Apak Mahallesinde 17 milyon TL ile başlanan altyapı yatırımlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde 154 Mahalle Projesinde hayata geçirilen çalışmayı Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, Şube Müdürü Kadir Bahadır Zeybek ve teknik personel eşliğinde sahada incelemelerde bulundu. 3 bin 700 metre kanalizasyon hattı, 4 kilometrelik içme suyu hattı ve fosseptik montajlarının sürdürüldüğü mahallede 19 bin metrekarelik parke taşı döşeme çalışmalarında da sona geliniyor.“Apak, modern ve sağlıklı altyapıya kavuşuyor”
Yatırım ve İnşaat Daire Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları noktasında köy ve belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde alt ve üstyapı yatırımlarımıza devam ediyoruz. Saruhanlı ilçemize bağlı Apak mahallemizde de çalışmalarımız sona gelmek üzere. Sürdürdüğümüz alt yapı çalışmalarımızın yanı sıra mahallemizde üst yapı işini de sorunsuz bir şekilde yürütmekteyiz. Hayırlısıyla çalışmalarımız tamamlanınca mahallemiz daha modern ve sağlıklı bir altyapıya kavuşacak” dedi.“Mahallemizin şehirlerden farkı kalmayacak”
Apak Mahalle Muhtarı Ahmet Gökmen, mahallelerine yapılan hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Görüldüğü gibi alt ve üstyapı çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaların tamamlandığı bazı sokaklarımızın kilit parke taşları da sorunsuz bir şekilde döşeniyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla mahallemizin şehirlerden bir farkı kalmayacağını göreceğiz. Ben şahsım ve mahallelim adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.