İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ’ın çarşı merkezindeki seçim merkezinde Ramazan Şenlikleri ay boyunca devam edecek. Her gece 21.30’da başlayan şenlikte semazen gösterileri, Hacivat Karagöz gölge oyunu, sihirbazlık, ilahi dinletisi, ve maskot kahramanların gösterileri sunulurken pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı yapılıyor.
Şehzadeler’in çok küçük dokunuşlarla bambaşka bir şehir olabileceğini vurgulayan İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ; ”Seçim süreci er meydanı. Biz de nelerin değişebileceğini hem projelerimizle hem de sosyal faaliyetlerle göstermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımız boş vaatlerden ve tutulmayan sözlerden sıkılmış olacak ki bizim samimiyetimize güvenerek büyük bir ilgi gösteriyor. Bizlerde bu ilgi ve güvene layık olmak için çok çalışıyoruz. Bu birliktelikten aldığınız güç ve yetkiyle 1 Nisan’dan itibaren hayalimizde ki Şehzadeler’i hep birlikte inşa etmeye başlayacağız.”

AHMET KARADAĞ “HİZMETTE YARIŞ OLMALI”

Bakan Şimşek'ten eleştirilere yanıt: "Belli ki kötü niyetli çevreler var" Bakan Şimşek'ten eleştirilere yanıt: "Belli ki kötü niyetli çevreler var"

Şehzadeler’in kaybedecek bir 5 yılı daha olmadığını vurgulayan Ahmet Karadağ sözlerine şöyle devam etti. “Bizler vatandaşlarımızın hizmetine olacak hiçbir şeyi siyaset malzemesi olarak görmedik. Gerçekleştirdiğimiz şenlikler gönüllü ordumuzun sadece bu şehre küçük bir dokunuşu. Eminiz ki bizim attığımız bu adımı takip eden rakiplerimiz de ders alacaktır. Biz bu şekilde rekabetin olduğu bir hizmet yarışından ancak mutlu oluruz. Karalama ve dedikodu gibi kirli siyasetin olmadığı ve adayların hizmette ettiği rekabetin konuşulduğu bir seçim sürecinin olmasını dilerim.” dedi.

Editör: İclal Çiçek