Mustafa İç
İZMİR (İHA) -
Edinilen bilgiye göre, olay, dün sabah saatlerinde Çiğli ilçesindeki Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde meydana geldi. Kozmetik deposunda bulunan işçilerin ısınmak için kullandığı elektrikli sobadan kaynaklı yangın çıktı. Yangında depoda bulunan kozmetik ürünlerinde zaman zaman patlamalar meydana geldi. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve 112 Acil Sağlık ekibi sevk edilirken, yangında Kadir Zor adlı işçi hayatını kaybetti.

Hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti
Bir aracın da zarar gördüğü olayda itfaiye ekiplerince yangına müdahale edilirken, yaralı durumda olan ve hayatını kaybeden Kadir Zor ile abi kardeş oldukları öğrenilen Mustafa Zor’un yanı sıra diğer yaralılar Abdullah Genç ile Yelit Özçelik ambulanslara alınarak çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yelit Özçelik, yapılan tüm müdahalelere rağmen bu sabah saatlerinde hayatını kaybetti. Durumları ağır olan diğer 2 yaralının ise hastanedeki tedavilerinin sürdüğü öğrenildi.
Öte yandan, olaya ilişkin soruşturma kapsamında firma yetkilileri M.Ü. ile B.Ç.’nin gözaltına alındığı öğrenildi.

Ocakçı Holding patronu Sedat Ocakçı, eşi ve 25 kişi tutuklandı! Ocakçı Holding patronu Sedat Ocakçı, eşi ve 25 kişi tutuklandı!

Editör: Ali Gözen