İyi Parti’de hareketli günler yaşanıyor. Yerel seçimler öncesinde aday isimlerinin konuşulduğu partide yakın zamanda bazı isimlerin açıklanması bekleniyor. Bugün İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Manisalı partilileri ağırladı. 
Görüşmede Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak, Manisa Milletvekili Şenol Sunat, Manisa İl Başkanı Ali Zafer İksir’in yanı sıra İyi Parti Yunusemre İlçe Başkanı ve Yunusemre belediye başkan adayı Tufan Akan ile Şehzadeler ilçe belediye başkan aday adayı Ahmet Karadağ katıldı.  
Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Tufan Akan, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i makamında ziyaret ettik.  Önümüzdeki yerel seçimlerde Yunusemre ilçemiz ile ilgili istişarede bulunarak kendilerinin hayır dualarını aldık. 
Kıymetli Genel Başkanımıza misafirperverlikleri, Yerel Yönetimler Başkanımız Burak Akburak, Manisa Milletvekilimiz Şenol Sunat ve Manisa İl Başkanımız Ali Zafer İksir’e ziyaretimize eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı. 
Görüşmeye katılan Ahmet Karadağ’ın da aday adaylığını Akşener’e ilettiği ve yakın tarihte açıklama yapacağı öğrenildi. 

Büyükşehir Meclisi'nden sokak hayvanları için ilk önemli adım Büyükşehir Meclisi'nden sokak hayvanları için ilk önemli adım

Editör: Murat Yalçın