Behzat Akcan
MANİSA (İHA) -


Salihli Belediyesi ve özel bir banka işbirliğinde Gümüşçayı Alanı'nda gerçekleşen Salihli’nin kurtuluşunun 101. yıl kutlamaları programında sahne alan ünlü sanatçı Kutsi, geçmişten günümüze en güzel şarkılarını hayranları ile birlikte söyleyerek, alanı dolduran binlerce Salihlilinin kurtuluş coşkusuna ortak oldu. Oyunculuğu ile de son dönemin popüler isimleri arasında yer alan şarkıcı Kutsi, 2,5 saat kaldığı sahnede, söylediği şarkılarla izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Kutsi, kendisini genç hayranları ile buluşturan Belediye Başkanı Zeki Kayda ile konsere katılan tüm Salihlililere teşekkür etti.

Manisalı üreticilere kasa desteği devam ediyor Manisalı üreticilere kasa desteği devam ediyor

Güzel Salihli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı kutlamalarına katılan Salihlililere ve sanatçı Kutsi’ye teşekkür eden Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Cumhuriyetimizin 100. yılını ve Salihli’mizin düşman işgalinden 101. kurtuluş yılını, hep birlikte doyasıya kutluyoruz. Cumhuriyeti armağan eden büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşlarını minnet, saygı ve rahmetle anıyoruz. Güzel şehrimizin 101. yıl dönümünü, üç gün sürecek konser ve etkinliklerle hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Kurtuluş günümüz kutlu olsun” dedi.


Başkan Kayda, söylediği birbirinden güzel şarkılarla Salihlilileri coşturan ünlü sanatçı Kutsi’ye çiçek verip teşekkür etti.
Kutsi konserinden önce sahne alan Salihli’nin genç yetenekleri Grup Mortiz, birbirinden güzel şarkıları söyleyerek alanı dolduran gençleri coşturdu.