Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz kıyı illerinin iç ve yüksek kesimleri ile Kütahya, Afyonkarahisar, Isparta ve Eskişehir ile zamanla Ankara'nın batı ve kuzey çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Güney, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege'de kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI: Rüzgârın, Marmara ve Kuzey Ege'de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

HAFTA SONU MANİSA'DA HAVA NASIL?

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre, yarın Manisa’da hava sıcaklığında 2 derecelik bir düşüş yaşanacak ve rüzgârlı bir hava hakim olacak. Pazar günü ise kent genelinde sıcak hava etkili olacak. İlerleyen günlerde hava sıcaklığı kademeli olarak yükselecek. Hafta sonu Manisa’da sıcaklıkların 34 ila 35 derece arasında değişmesi bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 36°. Yarın için Manisa hava durumu Kuvvetli Rüzgar, sıcaklık 34°. 30 Haziran 2024 Pazar Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 35°. 1 Temmuz 2024 Pazartesi Manisa hava durumu Sıcak Hava, sıcaklık 36°. 2 Temmuz Pazartesi Manisa hava durumu Sıcak hava, sıcaklık 38°

Hain darbe girişiminin 8. yılında şehitler anıldı Hain darbe girişiminin 8. yılında şehitler anıldı

Editör: İclal Çiçek