Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Ege Bölgesi kıyıları, Doğu Akdeniz, Batı Karadeniz'in doğusu ile Orta Karadeniz'in yağmur ve sağanak yağışlı; Doğu Anadolu'nun doğusunun yağmur ve karla karışık yağmurlu, yükseklerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Osmaniye çevreleri ile Kahramanmaraş’ın güneybatı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis ile birlikte, doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun eğimli ve yüksek kesimlerinde çığ tehlikesi riski bulunmaktadır.

Meteoroloji'den alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 17°. Yarın için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 20°. 11 Mart 2023 Cumartesi Manisa hava durumu Kuvvetli Yağmur, sıcaklık 18°. 12 Mart 2023 Pazar Manisa hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 17°. 13 Mart 2023 Pazartesi Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 16°.

Ramazan sayfası (Dokuzuncu Gün) Manisa’da bugün iftar saat kaçta? Ramazan sayfası (Dokuzuncu Gün) Manisa’da bugün iftar saat kaçta?

METEOROLOJİ'NİN MANİSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ