Seçimlerde son haftaya girilirken art arda yapılan anketlerin de sonuçları açıklama devam ediyor. CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, son yapılan anket sonuçlarıyla ilgili açıklama bulundu.

BİZ KAZANACAĞIZ

Dönüş çilesi… Dönüş çilesi…

ORC, SER-AR ve MAK Ajans’ın son yaptığı anketlere dikkat çeken Ferdi Zeyrek, her üç ankette kendisinin önde olduğunu iddia etti. Zeyrek, aylardır sahada olduğunu, Manisa’yı karış karış gezdiğini belirterek, “Gittiğimiz her yerde insanların umutsuz olduğunu, hizmet alamadığını gördük. Ancak biz anlattıkça, biz onların dertleriyle dertlendikçe bu umutsuzluk ortadan kalktı, büyük bir coşkuya dönüştü. Yaptığımız her ziyaret mitinge dönüştü. Bugün geldiğimiz noktada vatandaşlarımızın, Manisalıların bize duyduğu güven anket sonuçlarına çok net yansıyor. Biz bu ilgiyi, bu güveni boşa çıkartmayacağız.” dedi.    

“SUYUN İLK 2 TONU 1 TL, EKMEK 5 TL” 

1 Nisan’dan sonra Manisa’da suyun ilk 2 tonunun 1 TL, ekmeğin ise 5 TL olacağını hatırlatan Zeyrek, “Ulaşımda bazı meslek guruplarına yüzde 50 indirim uygulayacağız. Kimse mağdur olmayacak. Sosyal belediyecilik nasıl yapılır, göstereceğiz. 65 yaş üstü vatandaşların da istedikleri yere ücretsiz yolculuk yapmalarını sağlayacağız. Rant için değil, halk için, vatandaşın menfaati için projeler üreteceğiz. Manisalılar Ferdi Zeyrek’e güvensin. Bu kardeşiniz sizin güveninizi boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacak. Bundan kuşkunuz olmasın” diye konuştu.  

Editör: Murat Yalçın