Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanvekili ve Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Fatih Çataldere başkanlığında Alaşehir’de bulunan Tepeköy EKK Başkanı Halil Yıldırım, Killik EKK Başkanı Halil Zeybek, kavaklıdere EKK Başkanı Kudret Bozkaya, Yeşilyurt EKK Başkanı Hüseyin Bilgi, Uluderbent EKK Başkanı Sezai Bacak, Şöförler EKK Başkanı Mehmet Ali Günay Türkiye’nin tanınmış markalarından TARİŞ Üzüm Birliği Kuruluşları olan TARİŞ Üzüm-Sirke-Pekmez-Alkol ve TARPAZ A.Ş’yi ziyaret ettiler.  TARİŞ Üzüm Birlik Başkanı Ali Rıza Türker, çalışmalar hakkında bilgi verdi. TARPAZ Milli Savunma Bakanlığının yani Mehmetçiğin tek tedarikçisi konumunda. Sirkede Türkiye lideri olan firma büyük firmalara da pekmez tedarik ediyor. 

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanvekili ve Alaşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Fatih Çataldere yaptığı açıklamada, “İşletmeleri yerinde ziyaret ederek, ürünlerin hazırlama-paketleme-sevkiyatı ile bilgiler edindik.  Birer Alaşehirli olarak ne kadar gurur ve onur duysak azdır. Nazik misafirperverliğinden, ilgi ve alakalarından dolayı Tariş Üzüm Birlik Başkanı Sayın Ali Rıza Türker Başkanıma, İşletme Müdürlerimiz ve personellerine çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Anız yangını felakete dönüştü: 5 can kaybı, 10'u ağır 44 yaralı! Anız yangını felakete dönüştü: 5 can kaybı, 10'u ağır 44 yaralı!

Editör: Ali Gözen