Toplantı Yunusemre Millet Çarşısı'nda yapıldı. 

 Şehzadeler Belediyesi'nden dört mahalleye 7 milyonluk hizmet  Şehzadeler Belediyesi'nden dört mahalleye 7 milyonluk hizmet

14 Mayıs'ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı paydaşları, 28 Mayıs'ta yapılacak olan 2. tur seçimler öncesinde bir araya gelerek istişarede bulundu. 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Cumhur İttifakı İl Başkanlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz ile 14 Mayıs tarihinde yapılan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin değerlendirmesi ile 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı seçimi 2. oylaması hakkında istişarelerde bulunduk." paylaşımında bulundu.

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ise toplantıya ilişkin olarak,  Cumhurİttifakı'mızın milletvekilleri, belediye başkanları, meclis üyeleri ve mensuplarının katıldığı toplantımızı gerçekleştirdik. 14Mayıs’ta meclis çoğunluğunu ittifakımıza vererek hizmeti oylayan milletimizin desteğiyle 28 Mayıs’ı tarihi bir zafere dönüştürmeye hazırız." diye konuştu.