Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Müftüoğlu: "Hedefimiz olimpiyat madalyası" Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Müftüoğlu: "Hedefimiz olimpiyat madalyası"

Behzat Akcan  
MANİSA (İHA) -Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisamerkez ve ilçelerin güçlü bir altyapıya kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığının yürüttüğü proje kapsamında Salihli’ye bağlı Çapaklı Mahallesi'nde ekonomik ömrünü tamamlayan ve zamanla deformasyona uğrayan kanalizasyon şebeke hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi. Mahalle muhtarı Mehmet Us’un talebi doğrultusunda hızlı bir şekilde imalat çalışmalarına başlayan MASKİ ekipleri, yenileme işini kısa sürede tamamladı. Hat yenileme çalışmaları sonrasında mahalle sakinlerinin altyapı ihtiyacı karşılandı. İmalat işlerini MASKİ İlçe Şefi Ramazan Tuğrul Kacar da yerinde takip etti. 
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Çapaklı Mahalle Muhtarı Mehmet Us, “Mahallemizdeki kanalizasyon hattının bir kısmı zamanla kötü duruma gelmişti. Bu da altyapı açısından vatandaşlarımıza sorun yaşatmaya başladı. MASKİ Genel Müdürlüğüne hattın yenilenmesi doğrultusunda talepte bulunduk. Ekipler hızlı bir şekilde gereken çalışmayı yaptılar ve kısa sürede yenileme yapıldı. Büyük Başkanımızı Cengiz Ergün başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz” dedi.