Yerel seçim yarışında kamuoyuna projelerini tanıtmaya başlayan İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, Muradiye Mahallesi'ne kazandıracağı hizmetleri anlattı.

"SORUMLULUK ALANIM DEĞİL" DİYEREK GÖREVDEN KAÇMA DEVRİNİ KAPATACAĞIM

İYİ Partili aday Akan, nüfusu 40 bine dayanan Muradiye'de vatandaşların en büyük ihtiyaçlarından birinin taziye evi olduğunu vurguladı. Başkan adayı Akan, "5 yıllık İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı görev sürem boyunca Muradiye'nin her bir sokağını karış karış gezdim. Bölgedeki tüm sorunlara hakimim ve bu sorunları çözmek için ekibimle birlikte hazırladığımız projeleri tek tek açıklamaya başlıyoruz. Muradiye; yılllardır hizmet alamayan, gelişen nüfusa yetecek altyapı ve üst yapı çalışmalarından mahrum bırakılmış bir bölge. Muradiye'nin elektrik, evlerin üst katlarına su çıkmaması, köstebek yuvasına dönen yolları, sosyal hayatın devamlılığını sağlayacak hizmetlerin olmaması gibi sorunları çok yakından takip ediyorum. Vatandaşlarımızın bir kez daha bilmesini istiyorum ki, Yunusemre Belediye Başkanlığı görevine beni layık görürlerse gerekirse MASKİ'nin önünde yatacağım ama su sorununu çözeceğim. GDZ Elektrik ile görüşüp elektrik sorununun tarihe karışmasını sağlayacağım. Kurumlar arası koordinasyonu sağlayarak hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm üretmek, bizim asli görevimiz. Biz hiçbir vatandaşımızı, 'burası benim sorumluluk alanım değil' diyerek belediyenin kapısından dışarı göndermeyeceğiz. Hemşehrilerinin dertlerini dert edinmeyenlerin devri kapanıyor" dedi. 

"NÜFUSU 40 BİNE YAKLAŞAN BÖLGEDE TAZİYE EVİ OLMAMASI BÜYÜK EKSİKLİK"

CHP'li Durbay'ın tanıtım panolarının toplandığı anlar kamerada CHP'li Durbay'ın tanıtım panolarının toplandığı anlar kamerada

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, "Muradiye Mahallemiz için çizimi tamamlanan ilk projelerimizden biri olan Muradiye Taziye Evi'ni siz değerli hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Nüfusu 40 bine dayanan Muradiye'de bir taziye evinin olmaması çok büyük bir eksiklik. Sizlere söz veriyorum, görevim geldiğim ilk 3 ay içerisinde Muradiye Taziye Evi projesini tamamlayarak siz kıymetli hemşehrilerimizin kullanımıza sunacağız. Herkesin ihtiyacının karşılandığın bir belediyecilik anlayışı mümkün. Gelin, Yunusemre'nin kaderini hep birlikte değiştirelim"

Editör: Ali Gözen