AHMET TONGUÇ'TAN ÖMER FARUK ÇELİK'E ÖVGÜ VE TEŞEKKÜR AHMET TONGUÇ'TAN ÖMER FARUK ÇELİK'E ÖVGÜ VE TEŞEKKÜR

2020 yılında yapmış olduğu paylaşıma istinaden bugün Barbaros Karakoluna ifade için çağırılan Başkan İksir, “Atatürk düşmanlığını her fırsatta dile getiren bu kişi hayıflanacağı yerde birde hakkımda suç duyurusunda bulunmuştur. Bu ve bunun gibi Atatürk düşmanları cesareti nereden alıyorlar? İfademde de belirttiğim üzere asıl Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret eden Said Dağdaş’tan ben şikayetçiyim” dedi.
TBMM’DE MİLLETVEKİLİNE SALDIRMAYA ÇALIŞMIŞ!
2020 yılında İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Orman Genel Müdürlüğü Silvikültür Daire Başkanlığı Şube Müdürü Said Dağdaş'ın 10 Kasım'da yaptığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret içeren paylaşımını meclis kürsüsünden dile getirmiş, bunun üzerine Said Dağdaş, TBMM’de Yasin Öztürk’ün odasını basmaya çalışmıştı. Bu gelişen hadiseler üzerine 02.03.2020 tarihinden İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın sosyal medya hesapları yaptığı paylaşımda “Atatürk'e hakaret eden bir nankörün, konuyu dile getiren Denizli Milletvekilimiz Sn.Yasin Öztürk'e TBMM'de yaptığı alçak saldırı, Gazi meclise yapılmıştır. Elbet hakaret ve saldırının hesabı sorulacaktır. Hesap vermesi gereken, hesap sormaya gelmiş” demiş, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir’de X (Twitter) adlı platformdan İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın’ın bu paylaşımı Retweet ederek paylaşmıştı. 
2020 yılında Yapmış olduğu bu paylaşıma istinaden hakkında suç duyurusunda bulunulan İYİ Parti Manisa il Başkanı Ali Zafer İksir verdiği ifadenin ardından şunları söyledi; “ Bugün (05/12/2023)  Manisa Barbaros Polis Karakoluna hakkımda yapılan bir şikayete ilişkin ifade vermeye davet edildim. İsnat edilen suçlamanın Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e her fırsatta hakaret eden  Said Dağdaş’tan gelmiş olduğunu öğrendim. Bu kendini bilmez kişi devlet memuru iken her fırsatta Gazi Mustafa Kemal Atatür'e   hakaret eden biridir. Denizli milletvekilimiz Sn Yasin Öztürk bu konuyu basına ve meclis kürsüsüne taşımış ve hatta bundan sonra Said Dağdaş tarafından kendisine saldırılmış ve şahsın meclise girişi yasaklanmış, kamu hizmetinden ihraç edilmiştir. Bu kendini bilmeze karşı İYİ Parti Grup Başkanımız Sn Koray Aydın'ın X ( twitter) üzerinden yapmış olduğu eleştiri mahiyetinde kalan paylaşımını 02/03/2020 tarihinde bende  retweetlemiş olmam dolayısıyla hakkımda hakaret ve iftiradan suç duyurusunda bulunmuştur. Atatürk düşmanlığını her fırsatta dile getiren bu kişi hayıflanacağı yerde birde hakkımda suç duyurusunda bulunmuştur. Bu ve bunun gibi Atatürk düşmanları cesareti nereden alıyorlar? İfademde de belirttiğim üzere asıl Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret eden Said Dağdaş’tan ben şikayetçiyim”

WhatsApp Image 2023-12-05 at 12.59.24-2

WhatsApp Image 2023-12-05 at 12.59.24