Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Güney Ege kıyıları, (Burdur hariç) Batı Akdeniz ile Mersin, Karaman, Niğde ve Aksaray çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Muğla'nın kıyı kesimleri ile Antalya il merkezi ve batı kıyılarında yerel kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda yüksek kar örtüsü bulunan yerlerde çığ tehlikesi bulunmaktadır. Sabah ve gece saatlerinde kuzey ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Ege bölgesinde havanın parçalı ve çok bulutlu, Güney Ege kıyılarının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, Muğla'nın kıyı kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Yarına dikkat! Meteoroloji'den Manisa'ya kuvvetli rüzgar uyarısı! Yarına dikkat! Meteoroloji'den Manisa'ya kuvvetli rüzgar uyarısı!

Manisa'da yeni haftada hava nasıl?

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre yeni haftada da havanın bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Kent genelinde sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 18°. Yarın için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 20°. 28 Şubat 2024 Çarşamba Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 21°. 29 Şubat 2024 Perşembe Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 22°. 1 Mart 2024 Cuma Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 17°.

Editör: İclal Çiçek