CHP lideri Özgür Özel yanıtladı: Yerel yönetimlerde yeni dönem nasıl olacak? CHP lideri Özgür Özel yanıtladı: Yerel yönetimlerde yeni dönem nasıl olacak?

Çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ seçim merkezinde düzenlediği çocuk şenliğiyle vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. Yüz boyama, dans gösterileri, çocuk oyunları ve balon şovların gerçekleştirildiği Çocuk Şenlikleri güzel havayı da fırsat bilerek sokağa çıkan ailelerin keyifli zaman geçirmesini sağladı. 

“6 AYDIR SAHADAYIZ”
6 aydır sahada olduklarını ifade eden Ahmet Karadağ şunları söyledi:, “7’den 70’e herkesin mutlu olduğu bir Şehzadeler hedefimiz var. Bu amaçla Ramazan ayına şenlikler düzenleyerek başladık. Vatandaşlarımız sağolsunlar büyük bir ilgi gösterdiler. Haftasonu havanında güzel olacağını düşünerek çocuklarımızı gündüz vakti de eğlendirelim istedik. Cumartesi ve Pazar olmak üzere düzenlediğimiz çocuk şenliklerinde evlatlarımızla keyifli zaman geçirdik. İnşallah 1 Nisan’da emanet görevini üstlendiğimizde çok daha güzel işler yapmayı istiyoruz. 6 aydır sahadayız. En büyük referansımızda bu süreçte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızdır. Bizim insan odaklı belediyecilik anlayışımızda herkesin huzuru ve mutluluğu için çalışacağımızı kanıtladık diye düşünüyorum. Rakiplerimizi eleştirerek onların eksikleri üzerinden siyaset üretmedik. Yaptırmayacağız demedik. Konu Şehzadeler olduğunda nasıl yaparız? Bu şehre ne katarız? diye dertlendik. Seçmenlerimiz de şöyle bir baktıklarında kimin ne yaptığını görerek yapabileceklerini ölçebilecekleri bir seçim olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Editör: İclal Çiçek