Pansiyonda düzenlenen programa Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Işık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Okur katıldı. Böylece proje kapsamında Sosyal Bilimler Lisesi, Cemal Ergün İlkokulu Matematik Atölyesi, Yunusemre İmam Hatip Anadolu Lisesi İngilizce Proje Koridoru ve Manisa Lisesi Pansiyonu tamamlandı. 

Manisa İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, görsel sanatlar öğretmenlerine teşekkür etti. Dikici, “Burada hakikaten sizlere teşekkür ediyoruz. Gönüllü olarak yapılan bu çalışmalara ve gittiğimiz yerde gördüğümüz bu güzellikler sizlerin eseridir. Çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz” dedi. 
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Proje Koordinatörü Hatice Öğüt, okulları renkli dokunuşlarla güzelleştirmekten dolayı çok mutlu olduklarını kaydetti. Öğüt, “Renkli Dokunuşlar Projesi kapsamında bitirdiğimiz 4. Okulumuz oldu. Arada tablolar çalıştık. Sırada bekleyen okullarımız var. Gerçekten renkli dokunuşlar adının hakkını vererek güzel dokunuşlar sağlıyoruz” diye konuştu. 
Manisa Lisesi Müdürü Ziya Çiçek ise, öğretmenler adına Hatice Öğüt’e katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Selendi’de en çok kitap okuyan öğrenci bisiklet ile ödüllendirildi Selendi’de en çok kitap okuyan öğrenci bisiklet ile ödüllendirildi