MANİSA (İHA) -
Turgutlu Belediyesi bünyesinde devam eden bayramlaşma geleneği Ramazan Bayramı’nda da sürdü. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Evren Erbaş, Mithat Erden, Özel Kalem Müdürü Ali Nasuhoğlu, Personel AŞ. Genel Müdürü Orhan Eratıcı ile birlikte Ramazan Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeliyle bir araya gelerek Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.ÇKSM öğrencilerden Başkan Akın’a bayram ziyareti
Turgutlu Belediyesinin okul öncesi eğitimi ücretsiz vererek Türkiye’de bir ilke imza attığı Mustafa Kemal Mahallesi Çocuk Kültür Sanat Merkezi öğrencileri, Başkan Çetin Akın’ı ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Manisalı kuaförler Antalya'dan iki kupa ile döndü Manisalı kuaförler Antalya'dan iki kupa ile döndü

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Ramazan Bayramı öncesinde Turgutlu'muz için gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli mesai arkadaşlarımızla ve Çocuk Kültür Merkezi’mizde eğitim alan minik öğrencilerimizle bayramlaştık. Tüm mesai arkadaşlarımın Ramazan Bayramı'nı gönülden kutluyor; aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum” dedi.

Editör: İclal Çiçek