Büyükşehir’den çalışanlarına müjde... Sosyal denge tazminatı yüzde 120'ye çıktı Büyükşehir’den çalışanlarına müjde... Sosyal denge tazminatı yüzde 120'ye çıktı

Yeni haftayla birlikte hava sıcaklıkları da artıyor.

Yapılan meteorolojik değerlendirmelere göre Manisa genelinde hava sıcaklıkları artmaya başlayacak. Mevsim normallerinde seyreden hava sıcaklıklarının, hafta boyunca Manisa başta olmak üzere İzmir, Aydın, Balıkesir ve Çanakkale genelinde mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerine çıkması bekleniyor. Önümüzdeki iki gün boyunca Manisa'da hava sıcaklığı 30 dereceyi aşacak.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nden yapılan açıklamada “Yüksek seyreden hava sıcaklıkları nedeniyle, kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın günün en sıcak saatleri olan 11 ile 16 saatleri arasında açık alanda bulunmamaları hususunda dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. Hava sıcaklıkları ile ilgili Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün ve Meteoroloji 2.Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi’nin yayınlayacağı tahmin raporlarının dikkatle takip edilmesi önem arz etmektedir” ifadeleri yer aldı.

Editör: İclal Çiçek