Haber: Ahmet ÜNSAL

Yenişehirlioğlu Rolex’ten vazgeçti Yenişehirlioğlu Rolex’ten vazgeçti

Sabahın erken saatlerinde çocukları ile birlikte evlerinden çıkıp Şehzadeler ilçesinde bulunan Valilik önündeki Cumhuriyet alanında toplanan yüzlerce bisiklet sporu sever startın verileceği anı sabırsızlıkla bekledi.
Cumhuriyet meydanını önünde başlayan, Mustafa Kemal Paşa caddesi, Doğu Caddesi, Morris Şinasi Kavşağı, İzmir Caddesi, Cumhuriyet Caddesini izleyen ve Valilik önünde son bulan 11. Bisiklet turunun startını Manisa Yeşilay Şubesi Başkanı Kamiloğlu, Manisa Yeşilay Spor Kulübü Başkanı Fulcun ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan verdi.
Kadın Komisyonu Başkanı Güzin Pekiyi, Gençlik Komitesi Başkanı İbrahim Salih İnci, Yönetim Kurulu Üyeleri Seyithan Akar, Sultan Yay, Bahri Gül’ün de renk kattığı etkinlikte Yaklaşık 5 kilometreyi kapsayan bisiklet turu kazasız olarak tamamlayan bisiklet severlere çeşitli hediyeler ve katılım sertifikası verildi.
Manisa Yeşilay Spor Kulübü Başkanı Salih Fulcun, Bisiklet turuna ilgili göstererek katılanlara teşekkür ederek; “Evlerinizde eşlerinizle birlikte kahvaltı etmek yerine bizlerin çağrısı ile bisiklet turuna katılmış olmanız Yeşilay’a güç katmıştır. Bu ve buna benzer etkinliklerle buluşmak dileğiyle…“ dedi. 


 

Editör: Murat Yalçın