Manisa'da imar planı...  Başkan Zeyrek'ten önemli açıklama Manisa'da imar planı... Başkan Zeyrek'ten önemli açıklama

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Kayseri, Sivas, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Tunceli ve Erzurum çevreler ile Niğde'nin doğu, Adana'nın kuzey kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde yer yer sis ve pus bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, kuzey, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Rüzgarın, genellikle güneyli, iç ve doğu kesimlerde yer yer kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Ege bölgesinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ve pus bekleniyor.

Manisa'da yeni haftada hava nasıl olacak?

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre yeni haftada Manisa’da havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. 

Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu az bulutlu, sıcaklık 30°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 30°. 25 Ekim 2023 Çarşamba Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 30°. 26 Ekim 2023 Perşembe Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 27°. 27 Ekim 2023 Cuma Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 27°.

Editör: Ali Gözen