Meteoroloji Genel Müdürlüğü olarak yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin yer yer çok bulutlu, Kuzey Ege kıyıları ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunun aralıklı yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunun kar örtüsüne sahip eğimli yamaçlarında çığ tehlikesi bulunmaktadır. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının artacağı, yurt genelinde bugün (Cuma) mevsim normallerinin 4-6 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Manisa'da kış ortasında bahar havası!

Meteoroloji’den alınan bilgiye göre hafta sonu Manisa'da hava az bulutlu ve açık geçecek. Kent genelinde hafta sonu bahar havası hakim olacak. Hava sıcaklığı 20 dereceyi aşacak. 

Gazetecileri kabul eden Başkan Balaban: Yunusemre'de yüklü bir borç var Gazetecileri kabul eden Başkan Balaban: Yunusemre'de yüklü bir borç var

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 20°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 22°. 25 Şubat 2024 Pazar Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 23°. 26 Şubat 2024 Pazartesi Manisa hava durumu Çok Bulutlu, sıcaklık 20°. 27 Şubat Salı Manisa hava durumu Az bulutlu, sıcaklık 22°.

Editör: İclal Çiçek