Geçtiğimiz günlerde Kuşlubahçe Mahallesi Okul Caddesi’nde prestij cadde düzenlemesi için çalışmalara başlanmıştı. Bu çalışmalar devam ederken Spil Mahallesi’nde ve Kuşlubahçe Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar ile muhtarlardan mahallenin girişindeki yeşil alana da peyzaj ve aydınlatma çalışması yapılması yönünde bir talep geldi. Muhtarlarla yapılan istişarelerin akabinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ve Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen hummalı çalışmalar nihayetinde peyzaj ve aydınlatma çalışması tamamlanarak Kuşlubahçe Mahallesi’ne yepyeni bir çehre kazandırıldı. Mahallenin girişine uygulanan bu peyzaj çalışması daha önce Muradiye Kavşağı’na da yapılmıştı.

Çevreye büyük zarar vermişlerdi! Manisa’daki geri dönüşüm tesisleri boşaltılıyor Çevreye büyük zarar vermişlerdi! Manisa’daki geri dönüşüm tesisleri boşaltılıyor

Orada da vatandaşların olumlu geri dönüşleriyle sonuçlanan peyzaj çalışması muhtarların ve Kuşlubahçe Mahalle halkının yine beğenisini topladı. Kuşlubahçe Mahallesi’nin kendisine yakışır bir görünüm kazandığını ifade eden mahalle halkı ve muhtarlar ortaya konan bu güzel hizmet için Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ettiklerini belirtti.

Editör: Ali Gözen