MANİSA (İHA) -
Her yıl kutlanan Hıdırellez Bayramı’na Yunusemreli vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre Belediyesi ve Şehzadeler Belediyesi işbirliğiyle Atatürk Kentpark’ta düzenlenen Hıdırellez Şenliği’nde baharın gelişi coşku ile kutlandı.

Göçmen Bandosu’nun birbirinden güzel eserleri çaldığı şenliğe Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve Eşi Nurcan Zeyrek, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ve eşi Serap Balaban, Belediye Başkan Yardımcıları Haydar İzci ve Emine Özge Arslan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Halayların çekildiği, oyunların oynandığı etkinlikte Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban vatandaşlar ile sohbet etmeyi hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.


Herkesle tek tek sohbet edip, hal hatır soran Başkan Zeyrek’e de Manisalılar büyük ilgi gösterdi, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkanlar vatandaşlarla karşılıklı oyunlar oynayıp sofralarına misafir oldu. Tam bir şenlik havasında kutlanan Hıdırellez’de, Göçmen Bandosu da coşkuyu katladı.

Yeni haftada Manisa'da hava durumu nasıl? Yeni haftada Manisa'da hava durumu nasıl?

Editör: İclal Çiçek