Onursal Başkan merhum Pevrul Kavlak için başsağlığı dileklerini ileten Karadağ 1 Nolu Şube Başkanı Ercan DERELİ'ye taziye vererek, Manisa Şube Başkanlığına yeni seçilen Emrah Yunus SARUHAN'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ ziyarette müjdeli bir haberi de duyurdu. Çocukları kreş ve gündüz bakımevine devam eden işçi ailelere indirim sözü veren Karadağ belediyeye ait kreş ve gündüz bakımevi sayısını hızla artırarak her mahallede yaygınlaştıracaklarını, işçi ailelerin bu imkandan %50 indirimli faydalanarak çok düşük bir ücretle istifade edeceğini söyledi.

BELEDİYE HİZMETLERİ KAR İÇİN DEĞİL VATANDAŞLAR İÇİN OLACAK

Belediye hizmetlerinde amacın kar elde etmek olmadığını söyleyen İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ; “Şehzadeler’de çok sayıda sanayide çalışan vatandaşımız var. Ekonominin geldiği vaziyetle birlikte çocuklu ailelerimiz için kreş masrafı ciddi bir zorluğa yol açıyor. Göreve geldiğimizde kreş ve gündüz bakımevi sayısını hızla artırarak işçi kardeşlerimize de indirim imkanı sağlayacağız” dedi.

Manisa’da kaç Hızlı Tren istasyonu olacak? Biri Muradiye'ye... Manisa’da kaç Hızlı Tren istasyonu olacak? Biri Muradiye'ye...

Editör: Murat Yalçın