Manisa’nın her bir noktasını karış karış gezen İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Manisa’yı iyi belediyecilkle tanıştıracaklarını anlatan Özcan, seçim gününe kadar gece gündüz çalışarak sıkılmadık el bırakmayacaklarının da altını çizdi.

Gözleri görmüyor ama sesi güzel... 48 yıldır müzikle hayata tutundu Gözleri görmüyor ama sesi güzel... 48 yıldır müzikle hayata tutundu

HALKIN YANINDA OLAN BİR PARTİYİZ
Yerel seçimler ve ziyaretlere ilişkin açıklamalarda bulunan Op. Dr. Gürhan Özcan, “Büyükşehir Belediyesinde halkımızın teveccühleriyle göreve geldiğimiz takdirde, belediye bütçesini doğru şekilde kullanacağız. Halkımıza gerçek hizmet nedir, nasıl yapılırı çok iyi şekilde göstereceğiz. Adaletli ve herkese eşit şekilde yaklaşarak ‘bize oy vermeyenlere hizmet yok’ anlayışıyla belediye yönetmeyeceğiz. Hür ve müstakil İYİ Parti, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Manisa’da da iktidara yürüyor. Biz pek çok zorluğa göğüs gererek emin adımlarla hedeflerine ilerleyen bir partinin neferleriyiz. Biz herhangi bir siyasi partiye seçim kazandırmak için kurulan bir parti değiliz. Biz yandaş değil, halkın yanında olan bir partiyiz. Manisa’nın sorunlarını biliyor, bunların her birisi için çözüm önerilerimiz de hazır.” dedi.

Editör: Murat Yalçın