İyi Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, Manisa için hayata geçirmeyi planladığı projelerini kamuoyu ile paylaştı. Büyük Saruhan Hotel’de programda projelerini açıklayan Gürhan Özcan, “Şehrimize nefes aldıracak projelerimizi açıkladık. 31 Mart tarihinde Manisa İyi Parti belediyeciliğiyle buluşacak” dedi.

İzmir Kitap Fuarı Kültürpark’ta başladı İzmir Kitap Fuarı Kültürpark’ta başladı

Özcan, “Manisa için büyük hedeflerimiz var. Manisa sadece bir sarı bina veya mesir macunu olarak anılmasın. Manisa’yı hep birlikte oluşturacağız. Kibir kalesinin tevazünün haline getireceğiz. Bana herkes 23 saat ulaşabilecekler. Belediyenin özlük haklarının gere ödenmesi için çalışacağım. Bu sefer Manisa için kazanacak” diye konuştu.

Belediye başkanı seçildiği zaman ilk 300 günde hayata geçireceği projelerinden bahseden Özcan, bütün cadde ışıklarının gece yanacağını, atıl durumdaki hastanelerin güçleneceğini, otogarların yenileceğini vurguladı.

SUYA İNDİRİM SÖZÜ

Özcan, suya yüzde 50 indirim sözü verdi. Ayrıca kaşanmaları durumunda Manisa’da şehir içi ulaşımın 24 saat sağlanacağını ifade etti.  

Editör: Murat Yalçın