Hacıhaliller Mahallesi sakinleri, Yavuz Kurt'u mahallelerinde ağırlamaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, adayın samimi tavırları ve mahalledeki sorunlara duyduğu ilgi öne çıktı.

Kurt, vatandaşlarla birebir iletişim kurarak onların taleplerini dinledi ve mahalledeki öncelikli ihtiyaçları belirledi.

Seçim çalışmaları kapsamında mahalle sakinlerine seslenen Yavuz Kurt, "Hacıhaliller Mahallesi bizim için çok önemli. Buradaki vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını dikkate alarak, ortak akıl ve dayanışma ile çözümler üreteceğiz. Şehzadeleri daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için birlikte çalışacağız" dedi. Kurt, seçim manifestosunda yer alan projeleri mahalle sakinleriyle paylaşarak, bölgedeki gelişim ve iyileştirme çalışmalarını anlattı. Vatandaşlar ise adayın projelerine ilgi gösterirken, mahallelerinde yapılacak olan çalışmaların kendileri için önemli olduğunu belirtti. Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt'un Hacıhaliller Mahallesi'nde gerçekleştirdiği bu etkinlik, seçim atmosferini daha da hareketlendirdi.

Başkan Durbay'a ziyaretçi akını Başkan Durbay'a ziyaretçi akını

Editör: İclal Çiçek