Yoğun seçim çalışmalarını hafta sonu Sancaklıbozköy, Sancaklıiğdecik, Halıtlı, Belenyenice, Kağan, Kırançiftlik, Çınarlıkuyu, Kale, Çamköy, Sarıalan, Tekeliler, Aşağıçobanisa, Hacıhaliller, Hamzabeyli’de sürdürerek insanlarla bir araya geldi.

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'yeni anayasa' teklifine yanıt Özgür Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'yeni anayasa' teklifine yanıt

CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay, “Seçildiğimizde köylerimize en iyi hizmetleri sunacağımızın sözünü verdik. Bugüne kadar belediyeden alamadıkları ne kadar hizmet varsa hepsini fazlasıyla onlara sunacağımıza söz verdik. 31 Mart’ta Şehzadeler’de, Yunusemre’de ve Büyükşehir’de yaşanacak olan değişimi, halkın çığ gibi büyüyen desteğini an be an görüyoruz. Genel Başkanımız, Manisamızın gururu Sayın Özgür Özel’in katılımlarıyla gerçekleştirilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ferdi Zeyrek’in proje tanıtım lansmanında Manisa’nın tüm ilçelerinde yaşanacak olan değişimin ve dönüşümün projelerini canlı canlı izledik. CHP’li belediyeler ile Manisamız küllerinden doğacak” dedi.

Editör: İclal Çiçek