CHP’li Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, su faturalarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Su bedeli 310 lira kesilmiş. Ama geçmiş borcun da 318 lira diyor. Yani aslında senin kullandığın su 620 lira. Ama seçim var diye 300 lirasını bu ay senden kesiyor. Yani 15 günlük kesiyor. Bu halkı kandırmaktır. Bu vatandaşa ayıptır. Aylık su parası yerine 15 günlük su parası alıyorlar. Faturada yarı ücret gösteriyorlar ama seni faturanın alt kısmında borçlandırıyorlar. Önümüzdeki ay bir buçuk aylık su faturası bedeli alacaklar. Artık Ali Cengiz oyunlarına son!”

Bir vatandaşın yaşadığı olayı anlatması üzerine söze giren Ferdi Zeyrek; “Belediye şuan bir şirket gibi yönetiliyor. Her şeyden kar etmeye çalışıyor. Artık halkı kandırmaktan vazgeçecekler. Artık halkını düşünen, halkı için çalışan bir belediye başkanı gelecek. Sizler sayesinde olacak. Bu tip hilelere hurdalara hiç gerek yok. Bu tip Ali Cengiz oyunlarına artık son. Bunlar artık Manisa’mızda yaşanmayacak.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 yıl aradan sonra Irak'ta: 4'lü mutabakat zaptı imzalandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 13 yıl aradan sonra Irak'ta: 4'lü mutabakat zaptı imzalandı

Editör: İclal Çiçek