Başkan Zeyrek duyurdu: "Kartlı sayaç değiştirme işlemleri ücretsiz" Başkan Zeyrek duyurdu: "Kartlı sayaç değiştirme işlemleri ücretsiz"

CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mimar Ferdi Zeyrek, seçim çalışmalarını bugün Şehzadeler ilçesinde sürdü. Çarşı esnaflarını gezerek sorun ve talepleri dinleyen Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Gülşah Durbay ile birlikte çarşı merkezinde kurulan siyasi partilerin stantlarını da ziyaret etti. Ferdi Zeyrek’in rakiplerini tek tek ziyaret ederek görevlilerin elini sıkması ve çalışmalarında kolaylıklar dilemesi vatandaşlardan takdir topladı. 
Ferdi Zeyrek Cuma namazını da Şehzadeler ilçesinde yer alan Hatuniye Camii’nde kıldı. Manisa’ya çeşitli incelemeler için gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, MHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ile Cuma namazı sonrasında karşılaşan Zeyrek, Yılmaz’a “Manisa’ya hoş geldiniz” diyerek bir süre ayak üstü sohbet etti.  Cevdet Yılmaz ise Zeyrek’e başarılar dileyerek “Hoş bulduk. Demokratik bir ortamda seçimler olsun. Başarılar diliyorum” dedi. 

Editör: Murat Yalçın