Seçimlere sayılı günler kala Cumhur İttifakı’nın Alaybey mitingi dikkat çeken görüntülere sahne oldu. Mahallede düzenlenen açık hava toplantısına MHP TBMM Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Tamer Akkal, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye başkan adayı Cengiz Ergün, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt birlikte katıldılar.

Kış gidiyor, bahar geliyor: Manisa'da termometreler 30 dereceye yaklaşacak Kış gidiyor, bahar geliyor: Manisa'da termometreler 30 dereceye yaklaşacak

Toplantıya katılanlar arasında yer alan isimlerden biri de Ahmet Tonguç oldu. Şehzadeler belediye başkan aday adaylığı sürecinin olumsuz sonuçlanmasının ardından partiye küstüğü iddia edilen Tonguç, toplantıda Ömer Faruk Çelik tarafında sahneye çağrıldı, Yavuz Kurt’la birlikte vatandaşlar selamlandı.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Ömer Faruk Çelik, “Cumhur İttifakı olarak bugün büyük bir coşku ile gerçekleştirdiğimiz Alaybey Mahallesi Halk Buluşmamızda bizleri yalnız bırakmayarak, MHP TBMM Grup Başkanvekilimiz ve Manisa Milletvekilimiz Erkan Akçay, AK Parti Manisa Milletvekilimiz Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilimiz Tamer Akkal, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkan Adayımız Yavuz Kurt'u adeta bağırlarına basan tüm Alaybeyli komşularımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Editör: Murat Yalçın