Manisa'dan başarı hikayesi... 2 torun sahibi kadın bölüm birincisi olarak mezun oldu Manisa'dan başarı hikayesi... 2 torun sahibi kadın bölüm birincisi olarak mezun oldu

Manisalılara CHP üyeliği çağrısı yapan İl Başkanı İlksen Özalper, “Halkımızı Manisa ittifakını büyütmeye, CHP saflarında buluşmaya çağırıyorum” dedi.

“HEM TÜRKİYE’DE HEM MANİSA’DA YENİ BİR SAYFA AÇIYORUZ”

Başkan Özalper, “Manisalı vatandaşlarımızın büyük bir teveccühüyle yerelde iktidar olduk, Manisa’ya baharı getirdik. Şimdi gücümüzü büyütmek için örgütümüzle sahada olmaya be çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye, büyük bir dönüşüm içinde. Hem Türkiye’de hem de Manisa’da yeni bir sayfa açıyoruz” dedi.

“CHP SAFLARINDA BİRLEŞELİM”

CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper son olarak şu ifadeleri kullandı, “Genel Başkanımız sayın Özgür Özel’in de dediği gibi, CHP ana baba ocağıdır. Biz hiçbir vatandaşımızı ayrıştırmayan bir siyaset yürütüyoruz. CHP artık herkesin evidir. Oy tercihi hangi partiye olursa olsun, tüm Manisalıları partimize üye olmaya davet ediyorum. Partimizde değişim yarattık ve birlikte kazandık, şimdi de gelecek inşasını birlikte hazırlayacağız. CHP saflarında birleşelim”

Editör: İclal Çiçek