Manisa Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, Yunusemre Başkan Yardımcısı Haydar İzci, MAYEB Genel Müdürü Cahit Kaplan, Bitlisliler Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Serdar Mersinli, Merkezefendi Devlet Hastanesi Başhekimi M. Fatih Zeren,  AK Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Şerif Eroğlu katıldı. 

İrem ve Hüseyin Emre mutlu gününe 9 kişi tanıklık etti.  Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, AK Parti Grup başkanı işadamı Berk Mersinli, Uzay mühendisi hastane Bilgi İşlem Müdürü Cem Fazıl Yaşar, CBÜ Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Atar, MOSB Yönetim Kurulu Üyesi İşadamı Erdal Haspolat, İşadamı Aslan Yılmaz, Sanayici Ramazan Yıldız, Mimar Ahmet Tayyip Morbel ve Yönetici Furkan Özden, İrem ve Hüseyin Emre çiftinin şahitliklerini üstlendiler. 


İrem ve Hüseyin Emre çiftinin evlilik cüzdanını ise Berk Mersinli verdi. Berk Mersinli,  “Aras ailesi ve Taşkıran ailelerinin bireylerine ve düğüne teşrif eden herkese teşekkür ederim. Benim için böylesi bir gecede çiftlere evlilik cüzdanları veriyor olmak mutluluk verici. İrem - Hüseyin kardeşlerime ömür boyu mutluluklar diliyorum. Ömür boyu koruyup saklayacağına inandığım İrem kardeşime teslim ediyorum ”dedi. Davetliler düğün boyunca bol bol halay çekti. 

Yunusemre Belediyesi Muradiye Sosyal tesisleri Havuz başındaki düğüne katılan davetliler genç çiftlere takıları taktıktan sonra Aras ve Taşkıran ailelerini tebrik ederek düğünden ayrıldılar. Düğüne gelemeyenler ise yolladıkları çiçeklerle havuz başındaki düğünü mekanını adeta çiçek bahçesine çevirdiler.

Genç çiftin hayatına 9 yıl ceza! Ege'deki cinayet gibi kazanın görüntüleri ortaya çıktı Genç çiftin hayatına 9 yıl ceza! Ege'deki cinayet gibi kazanın görüntüleri ortaya çıktı

Editör: İclal Çiçek