Bayramın gelmesiyle birlikte partilerde bayramlaşma törenleri düzenleniyor. Bugün Ak Parti teşkilatında bayramlaşma töreni düzenlendi.

Ak Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur öncülüğünde gerçekleştirilen törene İl Başkanı Salih Hızlı’nın yanı sıra partililer katıldı.  

Baybatur, bayramlaşma töreninde partililere hitaben bir konuşma yaptı. Yerel seçimlerde demokrasinin bir gereği olarak halkın iradesinin tecelli ettiğini hatırlatan Baybatur, Ak Parti olarak kendi eksiklerini tamamlamak için çok çalışacaklarını ifade etti. Baybatur, “Halkımızın bize verdiği mesajı biliyoruz. Birlikte el ele verip partimizi en iyi noktaya taşıyacağız. Durmak yok…“ dedi.

Başkan Zeyrek duyurdu: "Kartlı sayaç değiştirme işlemleri ücretsiz" Başkan Zeyrek duyurdu: "Kartlı sayaç değiştirme işlemleri ücretsiz"

Baybatur, günün anlamıyla ilgili bir de paylaşım yaparak, “AK Parti Manisa İl Başkanlığı binamızda teşkilatımızla bayramlaştık. Huzurlu bir bayram geçirilmesi temennisiyle her bir yol arkadaşımın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Editör: Murat Yalçın