18 Mart Çanakkale Zaferi’nin çoşkusunu artırmak amacıyla günün anlam ve önemine göre hazırlanan program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Duygu dolu anların yaşandığı programın ardından Muradiye ve Sultan Camisinde etkinliklerine devam eden Karadağ teravih sonrası vatandaşlara üzüm hoşafı ikramında bulundu.

İYİ Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ahmet Karadağ; “18 Mart Çanakkale Zaferi milletimizin yedi düvele karşı başkaldırışının ilk kıvılcımı olmuştur. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizin varlığının devamı için canını hiçe sayan şehitlerimize ve gazilerimize minnet borcumuzu ödemek için var gücümüzle çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bilinçle bizler bugün atalarımızın çektikleri zorluklara dikkat çekebilmek amacıyla sembolik bir etkinlik yaparak üzüm hoşafıyla ikramı yapalım istedik. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimi değerlendirdi: "Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez" Cumhurbaşkanı Erdoğan seçimi değerlendirdi: "Biz bitti demeden hiçbir şey bitmez"

Editör: İclal Çiçek