Manisa’da Uçak Kardeşler’in İsrail’le ticaret yaptığı iddiası ve açıklama Manisa’da Uçak Kardeşler’in İsrail’le ticaret yaptığı iddiası ve açıklama

45 Park Yönetimi ile Yunusemre Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile AVM bünyesinde açılan çocuk eğlence merkezinde hafta içi her gün 100 çocuk misafir ediliyor. Bu anlamlı organizasyon kamuoyu ve velilerin takdirini topladı.  

Manisa’nın eğlence ve alışveriş merkezi 45 Park, çocuklar için çok anlamlı bir adım attı. Yeni uygulama ile 45 park bünyesinde açılan çocuk eğlence merkezinde hafta içi her gün 100 çocuk ücretsiz misafir ediliyor. 

Geçen yıl 45 Park Yönetim Kurulu Başkan Vekili Lale Erdoğan Tunçer ile Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş, iş birliği protokolüne imza atmışlardı. Ortak proje ile çocuklar okullardan alınarak 45 Park’a getiriliyor. 

BELEDİYELER SERVİS DESTEĞİ VERİYOR 

45 Park Yönetim Kurulu Başkan Vekili Lale Erdoğan Tunçer, projeden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Çocukların yaşadığı sevinci gördükçe ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anladık. Onların mutluluğu bizim için her şeyin önünde. Yunusemre Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim” diye konuştu. 
Ücretsiz olarak sadece çocukların mutlu olmasını hedefleyen proje kamuoyu ve velilerden de büyük takdir topladı.

BU HAFTA MURADİYE CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ KONUK EDİLDİ

Lale Erdoğan Tunçer, bugün bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı: “Bugün Muradiye Cumhuriyet İlköğretim Okulunu konuk ettik. Sınıf öğretmeni Müjgan Hocamız ve öğrencileri gönüllerince eğlendiler. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında bir yılda binlerce çocuğumuzu konuk ettik. Dokunduğumuz minik kalplere, tebessüm eden yüzlere, içi parlayan gözlere tanık olduk. Eğitimcilerimizden velilerimizden mutlu dönüşler teşekkürler aldık. Daha fazlasını birlikte yapacağız. Sevgiyle kalın…” 

Editör: Murat Yalçın