Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Kuzey Ege'nin iç kesimleri, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun doğusu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Balıkesir'in doğusu, Bursa, Çanakkale Osmaniye, Hatay, Ankara, Çankırı, Karaman, Sinop, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Ardahan, Kars, Erzurum ve Hakkari çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara ve Ege ile doğu kesimlerde yer yer pus ve sis, doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, yurt genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güneyli yönlerden, Trakya ile yurdun güneydoğu kesimlerinde kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Yarına dikkat! Meteoroloji'den Manisa'ya uyarı!

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre yarın Manisa'da gök gürültülü sağanak yağışlı bir havanın etkili olacağı tahmin ediliyor. Kent genelinde yeni hafta hem yağmurlu hem de güneşli geçecek. Hava sıcaklığı ise önümüzdeki beş günlük süreçte gün gün azalacak. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu parçalı bulutlu, sıcaklık 20°. Yarın için Manisa hava durumu Gök Gürültülü Sağanak Yağış, sıcaklık 18°. 6 Mart 2024 Çarşamba Manisa hava durumu Sağanak Yağmur, sıcaklık 16°. 7 Mart 2024 Perşembe Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 14°. 8 Mart 2024 Cuma Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 14°.

Emniyet Müdürü Aktaş hem vatandaşlarla buluştu hem de bir ilki gerçekleştirdi Emniyet Müdürü Aktaş hem vatandaşlarla buluştu hem de bir ilki gerçekleştirdi

Editör: İclal Çiçek