Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Toroslar, İç Anadolu (Eskişehir), Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kastamonu, Karabük, Bolu, Düzce, Erzurum, Erzincan, Malatya, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İç Ananadolu bölgesinde yer toz taşınımı beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Marmara, Kuzey Ege ve Karadeniz kıyılarında mevsim normalleri civarında, diğer bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

TOZ TAŞINIMI UYARISI: İç Anadolu'da yer yer toz taşınımı beklendiğinden, görüş mesafesinde düşme, hava kalitesinde azalma ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

MANİSA'DA PAZAR GÜNÜ HAVA NASIL?

484. Uluslararası Mesir Festivali kapsamında yarın Manisa'da Sultan Cami’nin kubbe ve minarelerinden mesir macunu  saçılacak. Peki hava nasıl olacak? Meteoroloji'den alınan bilgiye göre yarın Manisa'da havanın çok bulutlu geçmesi bekleniyor. Kent genelinde yağış yok. Hava sıcaklıkları ise mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edecek. 

Manisa Ticaret Borsası TOBB Genel Kurulu’nda Manisa Ticaret Borsası TOBB Genel Kurulu’nda

Editör: İclal Çiçek