İŞGALİYE SINIRINI AŞAN İŞLETMELERE UYARI

banner297

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri park ve yeşil alanlarda işletmelere yönelik yaptığı denetimlerde işgaliye sınırını aşan işletmeler uyarıldı.

Manisa 29.07.2021, 11:53
İŞGALİYE SINIRINI AŞAN İŞLETMELERE UYARI

Manisa'da Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yeşil alan ve kaldırımlarda işgaliye denetimi yaptı. İşletmelerin işgaliye sınırını denetleyen zabıta ekipleri, sınırı aşan işletmeleri uyararak, masa ve sandalyeleri toplattı. Denetimleri sürdürmeye devam edeceklerini belirten Belediye Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yeşil alanları ve kaldırımları daha rahat kullanabilmeleri amacıyla işletmelere işgaliye kontrolü yapıyoruz. Denetimlerde kurallara uymayan işletmeler uyarıldı. Zabıta Müdürlüğü olarak bu tür denetlemelerde bulunmaya devam edeceğiz. Bu konuda özverili olan esnaflarımıza da ayrıca teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yorumlar (8)
ozgrtrk 2 yıl önce
Seyyarın aracını atıp gidiyorsunuz ya bunları da toplayıp gitseniz ya güç yetmiyor mu yada ceza yazamıyormusunuz
Hasan Soybaş 2 yıl önce
yollar kaldırımlar işgal altında, ne ambulans, ne de itfaiye geçebilir tehlike anında...zaman sınırlaması yok...7*24 gürültü...Ağaçlar budanamadığı için yollar trafiği kapatmış...
üzgünüm hakkı 2 yıl önce
göstermelik hareketleri bırakın. kesin cezayı. bütün çarşı karaköy manisa nın her yerinde kaldırım işgali var.. bugün olan bişey de değil. 1-2 haber oluyor sonra yine uykuya dalıyor zabıta. .
VATANDAŞ 2 yıl önce
AYNIALİ MH. SİNDEKİ KALDIRIMLAR MOTOR,EL ARABALARI VE MARKET TEZGAHLARIYLA DOLU FAKAT HİÇ BİR ÇÖZÜME KAVUŞMUYOR.
Zabıta ve gereksiz çalışma 2 yıl önce
Yunus emre belediyesi zabıtaları kendi müdürlerinin arasının açık olduğu esnaflara böle davranıyor. Müdürün kendisi işgaliyenin dibini sıyıran büfelerde oturup çay içiyor. Mehmet Çerçi böyle ekip ile kendi sonunu hazırlıyor
By Muhalefet 2 yıl önce
belediyenin vergimle yaptığı parklar yeşil alanlar hep ipsize sapsıza kiralandı ve verdiğim vergilerle yapılan alanlarda para vererek oturmak zorunda kalıyorum. Allah belanızı versin tüm belediye yetkilileri.
TÜRKOĞLU 2 yıl önce
hepsi göstermelik. utancımdan artık zabıtayı arayıp şikayet edemiyorum. karaköydeki karaağaç mandra haftanın ikigünü kabinler dışarıda bangır bangır müzik yapıyor, şikayet ediyorum ama kime! .....ve zabıtanın devamlı geçtiği yer...!
ŞEHİR SAKİNİ 2 yıl önce
kaldırımlar, caddeler, parklar halk içindir. esnaf tarafından işgal edilen bir parkta oturduğun zaman ya çay içmek zorundasın ya da orda oturamazsın. Bu zorbalığa müsaade eden, göz yuman, izin veren yetkililere hakkımı helal etmiyorum. Hakkımı helal etmemekten başka da bir şey elimden gelmiyor.