Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğusunun yer yer çok bulutlu, Doğu Akdeniz ve İç Anadolu'nun doğusunun, Batı ve Doğu Karadeniz ile Orta Karadeniz kıyılarının, (Malatya hariç) Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklığının kuzeybatı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Batı ve Orta Karadeniz'de yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

Gediz Kavşağı sorunu sona erecek! Çalışmalar Mart ayında başlıyor Gediz Kavşağı sorunu sona erecek! Çalışmalar Mart ayında başlıyor

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

Manisa yeni haftada baharı yaşacayak!

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Manisa'da bir hafta boyunca sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde kalacak. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre Manisa için 5 günlük hava durumu tahmini: Bugün için Manisa hava durumu Parçalı Bulutlu, sıcaklık 18°. Yarın için Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 19°. 7 Şubat 2024 Çarşamba Manisa hava durumu Az Bulutlu, sıcaklık 21°. 8 Şubat 2024 Perşembe Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 20°. 9 Şubat 2024 Cuma Manisa hava durumu Bulutlu, sıcaklık 20°.

Editör: Ali Gözen