Manisa’yı parlayan bir yıldız yapmak adına çalıştıklarını belirten Başkan İksir, sağlık, sosyal hayat, spor, sanat, tarım, turizm ve ekonomik alanda birçok proje hazırladıklarını söyleyerek, “Manisa’mızı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapma yolunda, sizlerin desteğiyle, el ele, gönül gönüle yürümek bizim en büyük arzumuzdur” dedi.

Manisa FK, Gelişim Ligleri'ne damga vurdu Manisa FK, Gelişim Ligleri'ne damga vurdu

“HEMŞEHRİLERİMİZİ KORUYUP KOLLAYACAĞIZ”
Aile, inanç ve toplum değerlerini koruyacak ve bu mirası geleceğe aktaracak çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan İksir,  “Kadim Manisa’mızın Kıymetli Sakinleri, hemşehrilerim. Bizler, köklü tarihimizden süzülüp gelen, ailemizi, inancımızı ve toplumsal değerlerimizi yücelten bir mirasın evlatlarıyız. Bu mirası gelecek nesillere aktarmak, bizler için sadece bir görev değil, aynı zamanda kutsal bir sorumluluktur. İyi Parti olarak, bu kutsal yükümlülüğün bilinciyle, şehrimizin ve ülkemizin dokusunu koruyarak, siz değerli hemşehrilerimizin talep ve beklentilerine yönelik politikalarımızı şekillendiriyoruz. Manisalı hemşehrilerimizi koruyup kollayacak, gençlerimizi gelecekle buluşturacak projelerimizle, Manisa’mızı, geleneklerimizi yaşatan, bunu yaparken de çağın gereklerine uygun ilerleyen bir şehir haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

“HELAL KAZANÇ, ALIN TERİ VE ADİL PAYLAŞIM İLKELERİMİZ OLACAK”
Yapacak oldukları projelerle özellikle toplumsal refah seviyesini yükseltmek istediklerini söyleyen İYİ Partili İksir, “Çocuklarımızın daha sağlıklı ortamlarda büyüyüp gelişmeleri için, eğitimden sağlığa, sosyal hayattan spora her alanda kaliteli ve erişilebilir hizmetleri ön planda tutacağız. Kültürel mirasımıza ve geleneklerimize sahip çıkacak, şehrimizin tarihini, kültürünü ve sanatını gelecek nesillere aktaracak çalışmalara ağırlık vereceğiz. Unutmayalım ki; köklerimize sahip çıkmak, bizi geleceğe daha güçlü adımlarla taşır. Ekonomik olarak; esnafımızı, çiftçimizi ve tüm çalışanlarımızı destekleyecek, onların yanında olacak politikalar geliştirerek, hem bireysel hem de toplumsal refah seviyemizi yükseltmeyi amaçlıyoruz. Helal kazanç, alın teri ve adil paylaşım ilkelerimiz olacak” dedi.

“HEMŞEHRİLERİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”
Sözlerinin sonunda seçime sayılı günler kaldığını belirten Başkan İksir, “ Saygıdeğer hemşehrilerim, inancımızın bize öğrettiği kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularıyla, Manisa’mızı Türkiye’nin parlayan yıldızı yapma yolunda, sizlerin desteğiyle, el ele, gönül gönüle yürümek bizim en büyük arzumuzdur. İYİ Parti olarak 5 gün sonra yapılacak olan 2024 Mahalli idareler seçimlerinde Manisa’da siz değerli hemşehrilerimizin teveccühü ile birlikte kazanacağız.  Hep birlikte daha güzel yarınlara” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Editör: İclal Çiçek