Yerel seçimlere sayılı günler kala CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper'den Manisa ittifakı vurgusu geldi. CHP'li Başkan Özalper, Manisa'da halkçı belediyeciliğin yayılması için CHP adaylarında birleşilmesi  gerektiğini ifade etti.

Avukat olmak istiyordu, 17 yaşında kara toprağa girdi: Cinayet anı kamerada Avukat olmak istiyordu, 17 yaşında kara toprağa girdi: Cinayet anı kamerada

ANKET SONUÇLARINI CHP GENEL BAŞKANI ÖZEL AÇIKLAYACAK

Başkan İlksen Özalper, "Son günlerde yanlış verilerle halkımızı kandırmaya çalışan birçok anket firması görmekteyiz. Güvenilir anketler, Genel Merkezimiz tarafından düzenli olarak yaptırılıyor. Bu anketlerde hem Manisa Büyükşehir'de, hem de merkez ilçelerde CHP'nin adayları öne çıkıyor. Biz Büyükşehir'de Ferdi Zeyrek'in, Yunusemre'de Semih Balaban'ın ve Şehzadeler'de Gülşah Durbay'ın Başkan olacağını çok iyi biliyoruz. Güvenilir anket sonuçlarına ilişkin çıkan oranları, Manisamızın öz evladı CHP Genel Başkanımız sayın Özgür Özel açıklayacak" dedi.

"KAZANACAK ADAYLARIN TAMAMI CHP'Lİ"

CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper son olarak şu ifadeleri kullandı, "Biz kazanacak adayların tamamının partimizden olduğunu biliyoruz. Bu sebeple bir kez daha Manisalılara sesleniyorum. Yanlış anketlere, hiçbir yönlendirmeye güvenmeyin. Manisa'da bu seçimi göğüsleyen parti CHP olacak. Hem Büyükşehir ve merkez ilçelerde, hem de diğer ilçelerimizde sizleri CHP adaylarında birleşmeye davet ediyoruz. Bu düzeni hep birlikte değiştireceğiz ve CHP'nin halkçı belediyecilik anlayışının bayrağını Manisa'ya dikeceğiz"

Editör: Murat Yalçın