İzmir’de yaşayan 47 yaşındaki 2 çocuk babası Şükrü Aydoğan hem kızı hem de kendisi için hayırseverlerden yardım bekliyor. 

Yüzlerce Manisalı Yiğitbaş Veli Hazretlerinin manevi huzurunda oruç açtı Yüzlerce Manisalı Yiğitbaş Veli Hazretlerinin manevi huzurunda oruç açtı

Şükrü Aydoğan, “3 yıl önce felç geçirdim. Sol elim hissetmiyor. Baş parmağım kesildi. Ayağımda platin var, diz kapağım tutmuyor, hissetmiyorum. Felç geçirdikten sonra unlar oldu. Sıkıntılı bir süreçte oldu. Kızım Elif epilepsi hastası. Benim gibi o da yüzde 70 engelli. Kalem türü şeyler satarak çocuklarımın geçimini sağlıyorum. İki kızım var. Ben teyzemin yanında kalıyorum. Bazen İzmir Kadifekale’de kalıyorum. İstanbul Balta Limanı Kanuni Hastanesi’nde tedavi görüyorum. Kızım Okmeydanı Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu orada tedavi görüyor. Maddi durumumuz çok zayıf. Bu kalemler satarak geçimimi ne kadar sağlayabilirsem. Ara sıra Manisa’ya geliyorum. Geliyorum Gar’da bir abi var çocuklarıma harçlık falan veriyor. Dizden iğne olacağım bir tanesi 1370 TL alıp yapamıyorum. Devlet bunu karşılamıyor. Hayırseverlerden destek bekliyorum. Bazen Tepecik Hastanesinde yatıyorum. 3 yıldır bunları satarak kızlara yardımcı olmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Editör: İclal Çiçek