TIR, OTOMOBİLİN ÜZERİNE DEVRİLDİ

Çankırı'da İstanbul-Samsun kara yolu Çerkeş ilçesi Göynükçukuru köyü mevkiinde arızalanan bir otomobilin sürücüsü, aracını yol kenarına park etti.

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 2

Haber verilmesi üzerine gelen polis ekibi de bölgede güvenlik önlemi almak amacıyla çalışma yürüttü. Bu sırada aynı yönde seyreden yabancı uyruklu S.N. idaresindeki TIR, otomobilin üzerine devrildi.

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 3

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis, AFAD ve itfaiye ekibi sevk edildi. Kazada ilk belirlemelere göre 4 kişi hayatını kaybetti, 2'si polis 3 kişi yaralandı. Yaralılar, çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 4

VALİDEN AÇIKLAMA

Olay yerinde incelemede bulunan ve ilgililerden bilgi alan Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, gazetecilere, kazanın Karabük-Çankırı il sınırında saat 10.00 sıralarında meydana geldiğini söyledi.

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 5

Kazada 4 kişinin öldüğünü, 3 kişinin yaralandığını bildiren Taşolar, şunları kaydetti:

"Bunlardan 2'si polis memuru arkadaşımız, Karabük'te tedavi altındalar. Olay yerinde savcımız, emniyetimiz, jandarmamız ve diğer görevliler incelemelerini yapıyo

Trafiği çok şükür, kontrollü olarak açtık şu anda, araç seyri devam ediyor. İncelemeler bittikten sonra daha ayrıntılı, net bilgi verebileceğiz. Hepimizin başı sağ olsun, geçmiş olsun."

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 8

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 9

Bu yolda kaçıncı kaza! Bu yolda kaçıncı kaza!

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 10

Çankırı'da katliam gibi kaza: 4 ölü, 2'si polis 3 yaralı - 11

Editör: İclal Çiçek