MANİSA (İHA) -
Bilim Yunusemre, yaz tatili süresince açacağı kurslarda çocuklar hem öğrenip hem de eğlenecek. Açılacak kurslarda robotik kodlama, İKA yapımı, elektronik programlama, İHA yapımı ve drone yapımı gibi eğlenceli ve öğretici etkinliklerle beraber oryantiring akıl-zeka oyunları ve doğa keşifleri yer alacak.

Şiddet gördüğü evine geri dönünce koca katili olan kadın tutuklandı! Şiddet gördüğü evine geri dönünce koca katili olan kadın tutuklandı!

Program ile çocuklara bilimi sanatsal aktiviteler aracılığıyla sevdirmek ve bilimsel düşünceyi aşılamak amaçlanırken; öğrenciler sunulan farklı atölye seçeneklerinden kendilerinin ilgi ve becerilerine yönelik olanları keşfedip, bilimin eğlenceli yüzünü tanıma şansı elde edebilecek. Ücretsiz olan kurslar 7 farklı atölyede farklı yaş gruplarına özel olarak hazırlandı. 1, 2 ve 4 günlük ile uzun dönem (1 haftalık, 2 haftalık ve 4 haftalık) programlar olacak şekilde hazırlanan kurslar 1 Temmuz’da başlayacak.

Yaz kurslarına kayıt yaptırmak isteyen veliler, https://t3kys.com/tr/program/reservationForm/1984/7174 linkinden kayıt olabileceği gibi detaylı bilgiyi 444 62 09 numaralı çağrı merkezini arayarak öğrenebilecek.

Editör: İclal Çiçek