Baybatur ve Hızlı’ya AK Parti eski milletvekillerinden Mehmet Ali Özkan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan, AK Parti İl Gençlik Kolları Samet Doğuş, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz, Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit eşlik etti.

Stantta,  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Murat Baybatur’un fotoğrafları yer aldı. Afişlerde, “Manisa bize biz Manisa’ya emanetiz. Manisa için canla başla çalışmaya devam. Aşkımız da sevdamız da Manisa” yazıları yer aldı.  

AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, 31 Mart seçimlerinde Manisa halkının verdiği karara saygı gösterdiklerini ifade etti. Baybatur, “Bu karar neticesinde sandıktan çıkan irade Manisa’da bu şekilde tecelli etti. Biz sandıktan iradeye her daim ve her zaman saygı duyuyoruz. Seçilen arkadaşlara da başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki Manisa’mıza, şehrimize güzel hizmetler yapmalarını temenni ediyoruz bir Manisalı olarak” dedi.

Baybatur, Rusya heyetini TBMM’de ağırladı Baybatur, Rusya heyetini TBMM’de ağırladı

Ankara’daki yoğun çalışmalardan dolayı Manisa’ya gelmeye fırsat bulamadıklarını söyleyen Baybatur, “Manisa’ya geldikten sonra il başkanımız, teşkilatımızla beraber böyle bir stant açtık. Bayramın arifesi. Çarşı her zaman kalabalık ve yoğun olur. Bizde burada halk buluşmaları yaparak vatandaşlarımızla sohbet edip talepleri varsa dinlemek, muhabbet etmek amacıyla bu standı oluşturduk. Her zaman elden geldikçe milletimizin içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Bayramdan sonra bunu buluşmaları ilçelerde de yapacağız. Niyetimiz vatandaşlarımızla bir araya gelip dertlerini dinlemek. Yaptığımız yeni bir şey yok. Bugüne kadar yaptıklarımızı yapıyoruz.” diye konuştu.

Seçim sonuçlarıyla ilgili çok analizler yaptıklarını yapmaya devam ettiklerini belirten Baybatur, “Cumhurbaşkanımız bununla alakalı nerede eksiklik var, nerede hata var, bunları kamuoyuyla çok açık bir şekilde paylaştı. 31 Mart yerel seçimlerinde sandıktan çıkan neticenin mesajını çok açık bir şekilde aldık. Nerede hata yaptıysak, nerede eksiklik yaptıysak bunları ivedi bir şekilde düzeltip milletimize hizmet etmeye canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Murat Yalçın