Araç sahipleri dikkat! Zorunlu trafik sigortasında yeni dönem bugün başladı Araç sahipleri dikkat! Zorunlu trafik sigortasında yeni dönem bugün başladı

AK Parti Manisa Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Arınç, Demirci'yi ziyaret etti. Arınç'a programlarında AK Partili Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erkan Kara, AK Parti İlçe Başkanı Nurullah Akgün, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Alat, Ahmet Nalbant, Hatice Yeliz Sipahi, Can adar Arslan ve teşkilat mensupları eşlik etti.
Arınç, ilk olarak Demirci Belediye Başkan adayı Erkan Kara'nın seçim bürosunun açılışına katıldı. Arınç, açılışta yaptığı konuşmada, "Akıncılar diyarı Demirci akıncılar yuvası Demirci, kendisini işgale maruz bırakmamış, ülkenin vakti zamanında namusunu en güzel şekilde savunmuş Demirci! Akıncı yuvası bizim için çok önemli. dava bizim için çok önemli. Davanın namusunu kendi namusumuz bilmek herşeyden önemli. Demirci Manisa merkeze mesafesi en uzak ama gönlümüze en yakın yer. Bugün yeni bir seçimin, yeni bir zaferin yolunu birlikte başlatıyoruz. 101 mahallede aklımıza gelen her yere gideceğiz, birbirimize sahip çıkacağız. Uzun yıllar bürokside çok önemli görevler almış, Demirci'yi dışarda temsil edip Demircilileri unutmamış Erkan Kara'ya ben kefilim. Demirci ile ilgili kimin meselesi olduğunda kendine düşeni, elinden geleni yaptığına bizler şahidiz." Dedi 

Arınç, konuşmasında Demirci Belediye Başkan adayı Erkan Kara'ya destek isteyerek, "Her ne yaşayacaksak bütün güzellikleri birlikte yaşayacağız." ifadelerine yer verdi. 

Arınç, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarıyla birlikte dualarla büronun açılışını gerçekleştirdi. Daha sonra Demirci'de pazar esnafını ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar dileklerinde bulundu. Son olarak Arınç ve beraberindekiler, ilçede vatandaşlarla bir araya gelerek AK Parti İlçe Teşkilatında bir toplantı gerçekleştirdi. 

Toplantıda yaptığı konuşmada 'Demirci'ye hizmet, Manisa'ya hizmet ve bu yapacak olduğumuz hizmetlerle el ele omuz omuza birbirimizden haberdar olarak destek çıkarak birbirimizle mutlu olarak Demircilerle olmanın mutluluğunu yaşayarak, yol yürüyeceğiz. Derdimiz memleket meselesi derdimiz buraya eser kazandırmak. Evet yolların bir kısmı yapıldı daha güzelleri de yapılacak. Bir organize sanayi buraya yapılacak istihdam alanları oluşturulacak.' dedi. 

İYİ PARTİ'DEN AK PARTİ'YE KATILIM
İYİ Parti'den AK Parti'ye katılanlara rozetlerini takmadan önce konuşan Arınç konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"Farklı partilerin mensupları olmak normaldir. Herkesin bir ideolojisi vardır. Biz kendi tarafımızda olanı anlatmakla mükellefiz. Aramıza katılanlarla büyümekle, yol yürümekle, zafere ulaşmakta sorumluyuz."


KATILANLARIN İSİMLERİ   
Yeni üyeler 
Aydın Çetin 
Tahir Sarsılmaz 
Serkan Eren 
Mustafa Gül 
Beyza Çetinkaya 
İsmail Topuz 
İskender Yılmaz 
Ahmet Ali Gümüş 
İyi Parti’den Ak Parti’ye geçen üyeler
İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Ziya Demircan
İYİ Parti Üyesi Nuri Demircan
İyi Parti Ana kademe Yönetim Kurulu Üyesi Eda Demircan


 

Editör: Murat Yalçın