Alaşehir İstasyon Mahallesi’nde bulunan alana okul inşa edilebilmesi için bekleyen onayın Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verildiğini ifade eden Yenişehirlioğlu: “Yoğun çalışma ve gayretlerimiz sonucu yıllardır çözüm bekleyen kamulaştırma işleminde sona gelindi. Alaşehir İlçemizin İstasyon Mahallesi’nde 1099 Ada 2 parselinde kayıtlı; imar planında İlköğretim Alanı olarak ayrılan 4086 metrekare taşınmaza okul inşa edilebilmesi için Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından gerekli ödenek tahsis edildi” dedi.

“ALAŞEHİR’İMİZE HAYIRLI OLSUN”

Kış gidiyor, bahar geliyor: Manisa'da termometreler 30 dereceye yaklaşacak Kış gidiyor, bahar geliyor: Manisa'da termometreler 30 dereceye yaklaşacak

Evlatlarımızın geleceği için çalışmaya kararlılıkla devam edeceklerini ifade eden Yenişehirlioğlu: “Aynı bölgede bulunan Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulunun tam gün eğitime geçebilmesi ve ideal sınıf mevcuduna ulaşabilmesi için elzem olan okul inşaatımızın yapılmasının önündeki en önemli eşik aşılmış oldu. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın eğitim ve öğretimlerini daha sağlıklı şartlarda sürdürebilmeleri için çalışmaya kararlılıkla devam edeceğiz. Alaşehir’imize hayırlı olsun” dedi.

Editör: Murat Yalçın