Manisa Öğretmenevinde düzenlenen muhtarlar toplantısına katılan Kurt, muhtarların taleplerini dinleyerek, not aldı.Kurt, Manisa Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini de ziyaret ederek, Dernek Başkanı Yusuf Kıyışkan'dan dernek faaliyetleri hakkındı bilgi aldı.

İyi Parti'den Zeki Bilgin açıklaması İyi Parti'den Zeki Bilgin açıklamasıManisa Gazeteciler Cemiyeti'ni de ziyaret eden Kurt, Cemiyet Başkanı Ali Filizkan ve Cemiyet Yöneticileri tarafından karşılandı.Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kurt, hazırlanan projelerle, Şehzadeler’de yaşıyor olmanın farkını vatandaşlara hissettireceklerini söyledi.Başkan Adayı Kurt, Manisa'ya AK Partili Belediyelerimiz tarafından bir çok projeler kazandırıldı. "Manisa güzel bir şehrimiz ve bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın hepsi çok kıymetli ve kadirşinas insanlar. Hangi kapıyı çalsak, kiminle selamlaşsak samimi bir şekilde karşılayıp, çay, kahve ikramında bulunuyorlar. Bu güzel şehrin, güzel insanlarına en iyi hizmeti yapmak bizim için olmazsa olmaz. Hazırladığımız projelerimizle, hem şehrimize değer katacak, hemde Şehzadeler’de yaşamanın farkını vatandaşlarımıza hissettireceğiz.” dedi.


Yarhasanlar Cami civarında bulunan esnafları da ziyaret eden Kurt, vatandaşların çay ikramlarını geri çevirmeyerek, sohbet ederek taleplerini dinledi.

Yavuz Kurt'a ziyaretlerinde, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, AK Parti ve MHP'li yöneticiler eşlik etti.

Editör: İclal Çiçek